stan lee

hayatını kaybetmiş

dedikodu sitelerinde bir süredir yaşına başına bakmadan etkinlikten etkinliğe koşturulduğu yazıyordu..

At a recent comic con, this permanent A+ list celebrity/writer/creator was basically signing an X in lieu of his name and also disappointing hundreds of fans by leaving early or not able to make it to his assigned time at all. The thing is though, his handlers are trying to make as much cash from him as they can before he passes so keep trotting him out to these events.

http://www.crazydaysandnights.net/2018/04/blind-items-revealed-5_24.html

toprağı bol olsun

stephen hawking

Hakkında benzer yorumlar görünce ne yapacağımı şaşırıyorum. Laf anlatmak imkansız, tartışmaya da tıkanık kalp damarlarım müsaade etmiyor. Siker misin sabaha mı bırakırsın cinsinden.playerunknown's battlegrounds

Warior64 adlı twitter kullanıcısı, amazon'un listeleme seçeneklerinde oyunun playstation 4 sürümünü bulmuş. Çıkış tarihi olarakta 8 aralık yazılmış. Bu sızıntının ardından amazon sayfayı kaldırmış. Bir başka kaynağa göre çoğu analist, bu yılın sonlarına doğru playstation 4 sürümünün geleceğini tahmin ediyor.

Yapımcı bluhole, resmi açıklama yapmadı ancak bu kadar sızıntının ortaya çıkması artık ps4 sürümünü kesinleştirdi diyebiliriz.

bodyguard

2018 yapımı suç, polisiye türündeki bbc dizisi.

Mini dizi olarak planlanmış ve 6 bölümden oluşuyor. Çok kısa sürede bitirdim. Taze taze bir kaç yorum yapacağım.

Bu türü zaten seven biri olarak ortalamanın gayet üzerinde buldum. Genel olarak, ingiliz hükümeti iç işleri, yozlaşma ve güncel terör problemi konu alınıyor. Bbc dizisi olmasa ulan adamlar ingilizleri yerin dibine sokmuşlar diyeceğim ama yapan da kendileri. Böyle bir dizinin bizim memlekette çekilmesi imkansız.

Suç, polisiye ana tema olsa da yer yer dram barındırıyor. Bu türe uzak olsanız bile kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederim. Son günlerdeki dizi seçimlerim beni pişman etmedi.

8 kasım 2018 california bar saldırısı

amerika'da olduğu iddia edilen saldırı şeysi

barın içinden görüntüler.. +25 ama mutlaka izleyin .. yüzlerce insan, silahlı bir manyak, kopan kollar, beyin parçacıkları filan.. horifik terifik bir video.. yavşak türk medyasının klişeleriyle adeta bir can pazarı.... veya bizi sikiolar..

burnout paradise

Aslında aradaki spin offs oyunları saymazsak serinin beşinci oyunudur.

Ayrıca yenilenmiş grafikleriyle 16 mart 2018 tarihinde ps4, xbox one ve pc için remastered sürümü yayınlanmıştır.

smuggler s run 2

Smuggler s run 2, rockstar games tarafından 3 ağutos 2001 yılında playstation 2 için çıkartılan serinin ikinci oyunudur.

Oyunda hikaye modu, zamana karşı ve serbest şekilde dolaşabileceğiniz modlar yenilik olarak eklenmiştir. İlk oyunun üzerine çıkmakla kalmamış, neredeyse ilk oyunu tarihten silmiştir.

Devrimsel fizik motoru ve grafikleriyle günümüz oyunlarının bir kısmıyla yarışabilir. Ve evet, türünün hâlâ en iyisidir.

the haunting of hill house

Diziyi bitirdim. Genelde her gün 1 bölüm izleyip, sindirerek gitmeyi tercih ederdim. Fakat dizi kendisine aşırı derece bağladı. Bu bağlılık hem duygusal anlamda hem de merak konusunda oluştu.

Öncelikle tam olarak korku türü olmadığını kabul etmeliyim. Hatta tümüyle dram ağırlıklı bir dizi diyebiliriz. İlk üç bölümde yer yer korkmuş olsam da, korkma hissi o bölümlerdeki dram sahnelerini kaçırmama sebep olmuş. Kısacası çok iyi işlenmiş, basit ama bir o kadar duygusal bir hikaye anlatılıyor.

Diziyi baştan sona beğendim. Ancak tüm bölümleri işin içine kattığımızda korku konusunda istediğimi alamadığımı düşünmüştüm. Son bölümü bitirip, credits ekranı akarken " tek sorun korkunun az olması " diye içimden geçirdim. Ama sabah kalktığımda dizinin dram konusunda göründüğünden çok daha ağır olduğunu fark ettim. Kulağa biraz saçma geliyor ama dizi kendine bağlayınca, belli bir süre aklınızdan atamıyorsunuz. Karakterler, mekanlar sanki sizin hayatınıza girmiş gibi oluyor... nasıl anlatacağımı da çözemiyorum. Son bölüm bittikten bir süre sonra değerini anladım. Dram, böylesine güzel işlenebilirdi.


Diziyi tavsiye ediyorum. Ama bir çırpıda bitirmeyin. Günde 1 bölüm şeklinde gidilirse daha tatlı olur... şunu da hatırlatayım, dram konusunda taş kalpli iseniz, sizin için düz bir diziden öteye geçemeyebilir.