confessions
  1. toplam entry 1205
  2. takipçi 1
  3. puan 25992

bir erkeği ağlatmak

elenktrinkalamadimsenden
arkadaş ziyareti için stockholm e gidilir ve hava alanında taksiye binilir! taksinin konsolunda fosforlu mavi göz resmi altında maaşallah yazdığı görülünce "türk müsün?" diye sorulması üzerine gözleri parlayan taksici er kişi ile yol boyunca derin sohbetler edilir ve en son ülke özlemine gelince konu, istanbuldan alınan taze simitlerden bir tane ikram edilince elleri titreyen er kişi zor bela aracı kenara çeker ve hayretler içerisinde ağlamaya başlar:( altı senedir (bkz: türkiye) ye gelemediğini söyler.koskocaman bir adamın ağlama hikayesi budur.bilemedim sözlük bilemedim!

edward cullen

elenktrinkalamadimsenden
twilight serisinin esas oğlanı olan, vampir kardeş! bu filmi izleyen bir çok kişinin "ayyy edwırrrd, sen insanı sevgilisinden soğutursun" nidaları karşısında bende naçisane görüşümü söyleyim;
edwırdım iyisin hoşsun ama deacon frost varken senin esamen okunmaz be güzelim! zaten kabız bi kıza aşık olman konusunu hiç açmıyorum bile. bi kere vampir dişi olmayan vampire osururum ben adamım! ufak bi karşılaştırma yapmak adına...

http://www.robertpattinson-tr.com/blog/wp-content/gallery/edward/pas0054.jpg
http://image.take40.com/full/stephen_dorff_deacon_frost_blade_02_300x400.jpg

stacey ferguson

elenktrinkalamadimsenden
josh duhamel i kapatmış olması ile dikkati nazarımı celbetmiş selebriti.dedim ki "ulan cevher varda ben mi göremedim acaba?" hemen taktım lezbiyen gözlüklerimi inceledim,aradım,taradım,döndürdüm,domalt.... töbe töbe.yok yani ben yemem bunu dedim,döndüm özüme.sevicilik iyi değil.

elenktrinkalamadimsenden

elenktrinkalamadimsenden
bu gün hayatının dumurunu yaşamış olan,bu durumdan dolayı götü kalksa da sevinçten içtiği çay bardağının devir teslimini neden tuvalette ki çöp sepetine yaptığına anlam veremeyip saçmalayan,çocukluğa geri dönen,yaşam sevincini bi nebze de olsa geri kazanabilebilmiş,bi deli manyak.

delikanlı kız

elenktrinkalamadimsenden
komik kızlar güruhu,erkeksi tavırlı olup dar bir kısmının sağlam güzellikte olduğu tespit edilmiş ve yapılan sosyal tespit sınavı sonucu(stss) zararsız ve itici oldukları belirlenmiştir (bkz: kanımca).genelde kaba bir nezaket vardır bu ağırrr ablalarda.mesela teşekkür eder ama ?!?!?! nasıl?
örn 1:
-buyrun bayan siz önden geçin!
+eyvallah koçum saol!
-!)+/)+(+=’?????? nnnn nne ne demek!

örn 2:
-valla hakkında şöyle böyle diyorlar bilgin olsun yani fikret hanım.
+vay cemçük ağızlılar saol anam lan!
-saygılar apla.
v.b.

erkeklerin ilişkide yaptığı hatalar

elenktrinkalamadimsenden
şöyle bir diyalog kurmamak lazım sevgiliye bence.
- şiştt kız nazlı,telefonunu bi versene şu önümdeki kızı gördün mü? karpuz gibi lan bi foto çekip blüütütle kendime göndercem.ehehe manyak fikir de mi?sapığım ben!
+hanfendi bakar mısınız şu angut varya benim eski erkek arkadaşımdı götünüzün resmini çekmek istiyormuş,ıı müsait mi acaba?hayvan herif!
- eeaaaaööö!?!?!?!?

derste en arkada oturan öğrenci grubu

elenktrinkalamadimsenden
sınıfın en fırlama tiplerinin oluşturduğu güruhtur bunlar.çoğu zaman ortamla taşak geçen zeki ama tembel(!) ergen gençlerdir.ana ve babaları da böyle gazlandığından çocukta harbi öyleyim herhalde düşüncesine gark edince kendini ortaya daha yavşak tiplemelerle çıkar.niye gıcığım bunlara ben?arkamdan çok nane çevirdiler eşşoğ....neyse.

deniz çakır

elenktrinkalamadimsenden
dudak yapısından dolayı itici bulduğum,oyunculuğunu beğendiğim,konservatuar mezunu olduğunu duyduğumda alkışladığım gözleri soyadına yakışan çakır gözlü genç oyuncu bayan.yanlız kötü kedi şeraffettin tiplemeleri iyice yapışacak üzerine haberi ola.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol