confessions

esrakesh

- Yazar -

  1. toplam entry 7723
  2. takipçi 3
  3. puan 142347

ankara soğuğu

esrakesh
yaşamayanın bilmediği soğuktur.

Kuru soğuk ya n'olcak demeyin, soğuk öyle bir şok etkisi yaratır ki vücudunuz soğuğu bile idrak edemez hale gelir ama sıcak ortama geçer geçmez teninizin yandığını, acıdığını hissedersiniz.

Üzerine bir de saatlerin geri alınmamasından mütevellit gün doğmadan evden çıkanların kabusudur.

doktora yeterlik

esrakesh
doktora yapanların derslerini bitirdikten sonra tez yazmaya başlamadan bakalım bu işi kotarabilecek misin diye yazılı, sözlü sınavlara tabii tutulduğu süreçtir. bu aşamayı geçenler tez konularını bildirir ve birkaç ay sonra da tez izleme komitesinin karşısına çıkarlar.

revenge

esrakesh
öyle bir finalle sezonu bitirdi ki gelecek sezonu şimdiden merakla bekliyorum. izledikçe de türk versiyonu nasıl adapte olacak bu gelişmelere diye de düşünmeden edemiyorum.

las vegas

esrakesh
#962052

gittim gördüm, casinolarında saat yokmuş cidden.

kafanızda las vegas ooo her yerde fuhuş her yer alkol vs diye canlandırıp önyargılı olmamak lazım ki aileler için de gayet uygun bir tatil yeri.

bir kere uçak bileti vs. kısmını saymazsak çok ucuz. özellikle konaklama fiyatları yok artık dedirtecek cinsten. oradaki 3 yıldızlı otelleri bile görünce bizimkiler bu 5 yıldızı nasıl aldı diye düşünüyor insan.

kumarhanelerini görünce de kıbrıstakiler de neymiş diyebilirsiniz. en güzel yanı da her otelin kumarhanesine elinizi kolunuzu sallayarak girmeniz. chanellerini giymiş, hermeslerini koluna takmış ablaların yanında sizin birkenstocklarınızla takılmanız göze batmıyor hiç. ayrıca otellerin otoparkıda sorgusuz sualsiz herkese açık.

kadınların en çok ilgisini çekecek kısım ise şüphesiz alışveriş. şehirde bir çok outlet mevcut ve aradığınız markayı bulmamak imkansız hem de uygun fiyata.

topçu kışlası referandumu

esrakesh
olursa dünyanın en sacma referandumu olacaktır. hazır oylamaya gitmişken 3. köprüyü, nükleer santrali de oylayalım. sırf benim arkamda yuzde 50 var diye her halt için referandum düzenleyeceksek işimiz çok. artı hukuki olarak uygun olmadığı aşikar. bunun yanı sıra boyle bir referandumun ekonomiye iyice zarar vereceği de ortada.

samsung galaxy s iii

esrakesh
uygulama sayısının fazlalığından mı kaynaklı mı bilmiyorum ama her androidli cihazda yaşadığım sorun bunda da meydana geldi, takılıyor. sık olmuyor, benim her esyayı hor kullanmamdan da olabilir bu ama sıklaşmadıkça bir sorun olmayacak. hız konusunda ise hakkını yememek lazım daha hiç sorun çıkarmadı.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol