24 nisan 2007 manchester united milan maçı

passive
machester united ile milan arasında oynanacak olan şampiyonlar ligi yarı final ilk maçıdır. old trafford’da oynanacak olan bu maç türkiye saatiyle 21:45’te başlayacak.
spooky
spikerin mac boyunca yaptigi benzetmeler ve gereksiz bilgilerle izleme keyfi maalesef bazi yerlerde kacan mac, banane kardesim evra’nin 23 kardesi varsa, ya da futbol sairi alex ferguson digerlerini yazmiyom bile.
jean valjean
kaka ve cristiano ronaldo’nun karşlıklı gösterileriyle geçmiş maçtır. kaka’nın ikinci golü muhteşemdir ve evra ile heinze’yi birbirlerine kırdırmıştır. manchester’ın ikinci golünde de paul scholes harika bir top kaldırmış ve rooney berbat bir vuruşla topu ağlara göndermiştir. cristiano ronaldo ise kendi yarı sahasından aldığı her topu kale önüne kadar taşımış, başta gattuso olmak üzere milanlıları delirtmiştir.
roker phy
spikerin yoğun çabalarına karşın zevk almayı başardığım,kaka’nın ’bir takım bu kadar sırtlanır’haykırışıma sebebiyet veren iki golüne karşın dünyada kollektif futbolu en iyi uyguladığını gösteren manchester’i alkışladığım güzel futbol karşılaşması.
cremaster
milan’ın tek bir futbolcuyla man unt’a kafa tuttuğu maçtır.kaka’nın attığı 2. golde manchester defans oyuncularını bilardo topu gibi birbirine çarptırması, heinze’nin kaka’yı çaresiz gözlerle seyretmesi izlemeye değerdi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol