anonymous

0 /
independence
dunyanin pek cok ulkesinde uyeleri bulunan bir hacker grubu. son olarak da turkiye’dfe ki resmi internet sitelerine kar$i bo$ durmayacaklarini ilan ettiler. sebep ise 22 agustos 2011 tarihinde yururluge girecek olan internet sansuru. bilgiye payla$imin sinilandirilmasina bozulmu$lar. afferim cocuklara.
independence
operation turkey isimli operasyonlari kocaman bir balon cikti "eger $u ana kadar gorduklerimiz ise tum yapacaklari". hernagi bir siteyi eri$ime kapatabilmek icin 100 bilemedin 500 ki$inin kollektif bir cali$ma icerisine girmesi fazlasi ile yeterdi. anonymous’un yapacagi eger bu kadarsa bo$a gozumuzde buyutmu$uz kendilerini biz.
independence
secimlerin sonlanmasinin ardindan bugun yeni bir atak gercekle$tirdiler ancak bu seferki sanirim ddos’tan farkli bir $ey, zira tib tarafindan ip adresleri banlanan sitelere dahi bir sure eri$im mumkun olabilmi$. ben de yeni okudum geli$meleri gerci, birebir $ahit olmadim.
independence
israil’in gazze’ye 4 gundur bomba yagdirmasi sebebi ile yeni hedef olarak israil’in devlete ait olan web sitelerini hedef alan grup. dunden beri yogun saldirilar duzenliyorlar israil devlet sitelerine.
aysemayse
türkiye’deki üyelerinin twitter hesabı anonsturkey’den yapılan açıklamada, "doğruları yazan medya kuruluşlarına ceza verdiniz. şimdi de anonymous sizi cezalandırdı" diyerek, radyo televizyon üst kurulu’nun internet sitesini hack’lediğini duyurmuşlar. gerçi ben şu an denedim ve girdim.

http://www.radikal.com.tr/turkiye/anonymous_rtuku_hackledi-1137333
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol