avrupa'da istenmiyoruz

crayator
sikik bir hollandalı aşırı sağcı tarafından sarf edilmiş sözler.bu arada kendisi bir ateist.
kendisi zaten pek iplenmiyor,partisindende 2 kere uzaklaştırılmış.
bu eleman bu sözleri söylese ne yazar
pipolarbozuk
türkiyenin avrupa bizi istiyor sanması.
lan türkiyeyi istememeleri için o kadar açık sebep varki. bir de amaan istemezlerse istemesinler biz avrupaya mı kaldık diyenler. lan ben istiyorum mk başlarım size. zaten kıçımızı dayadık ortadoğuya. sonunda şeriatta gelir istediğiniz arap ülkeleri gibi oluruz. o zaman gör bakalım sözlüğe girmeyi bırak, facebookta fotoğraf bile beğenemezsin. olmadı herhangi bir avrupa ülkesine sınır dışı edilebilirim çok hoş olur.
ruknettin
(buna tepki gösterenler şengen alınca tepkilerini unuttu)
lan bırakın gel sana oturma hakkı deseler bağı bahçeyi satıp gidersiniz
independence
kaydadeğer birisi bir seyler soylemis zannedip tikladim linke, ingilizcesi benim ingilizcemden kotu sarisin bir adam cikmis bir seyler konusup kendini kaydetmis, bizler de bunu konu etmisiz.

sarisin kiz olsa neyse, yine izlenir bir derece ama sarisin takim elbiseli berbat ingilizceli bir adamin soylediklerini neden ciddiye aldik onu hic bilemedim.

soyledikleri dogru ama soyledigi seyler bugun turkiye'de her kiraathanede, her berber salonunda her gun defalarca konusulan seyler zaten. kadinlarin kisir gunlerinde bile dedikodudan artan zamanlarda bunlar konusuluyordur. hayatin anlamini bulmuscasina video cekmek de nedir allahaskina.
amisterdam
sikik bir hollandalı aşırı sağcı tarafından sarf edilmiş sözler, kendisi zaten pek iplenmiyor,partisindende 2 kere uzaklaştırılmis diyen arkadas yaniliyor

adam asiri sagcilar tarafindan seviliyor ve secimlerde %10 ile parlementoda 150 sandalyenin 15 tanesini aldi, avrupa parlementosunun da 26 sandalyenin 4 une sahip

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol