bilgi sözlük müzik grubu

0 /
muque
sözlük içerisinde müzikle ilgilenen arkadaşlarla kurmayı düşündüğümüz bir müzik topluluğudur.independence den de tam destek alarak (bkz: independence dedi) bünyemizdeki müzikle uğraşan yazarların tarz,grup ismi önerilerini başlık altına yazmasını rica ediyorum.çeşitli bağlantılar kurulduktan sonra hem eğlenilecek hemde ortaya bilgi sözlük ün meyvesi bir durum çıkacaktır.kimlerin hangi enstrümanları çaldığı yada kimlerin vokallik yaptığı başlık altına girilirse hemen olaya gireceğiz.saygılar.
muque
başvurulara bulunduğunuz ili yazarsanız oradaki arkadaşlarla temasınız kolaylaşacaktır.istanbulda ki arkadaşlarla kadıköy veya taksimde bir buluşma düzenlenecek, çalışmalar muhtemelen buralarda yapılacaktır.
xerxes
şaka bir yana ben gitar çalıyorum. ama öyle kumsalda gitar çalıp kız tavlamaya çalışan mal tiplerden değilim. efendi çalarım yani. ha bir de 376 var tabii. klas adamdır mübarek, dinlemenizi öneririm...

edit: ben ankaralıyım.
muque
şu an için offline olan arkadaşlara aktiviteyi ulaştıramadığımız için müqüe altına entry girmek suretiyle bu başlığı güncel tutma hakkını saklı tutar.
edit:battery, bass eksiğimiz sözkonusu.. e tabi keman,klavye çalan hatun kişilerde susmamalı ama dimi?
seyhmerat
müzik grubuna yapabileceğim tek katkı şimdilik maalesef çok sağlam şiir okuyabilmem olabilir o da eğer içinde şiirli veya benzeri konuşmalı bir parça varsa tabi bir de eğer istenirse.
ithilquessir
serco bateri eksiginizin kokunu kurutucak kadar bagetle hasir nesir olmakla beraber istanbuldan uzak olmasi sorun yaratabilir. ayrica 376 sozlugun kurdugu her tur muzik grubunda mutlaka bulunmalidir. pixie cogunuzun hayallerini asicak bir piyano bilgisine sahip olmanin yaninda klavye ile gonlunu alabilirsiniz belki. ayrica istanbul’da olsam akustik gitarla bir yerlerinde bulunmayi istiyecegim, bas’in sabit ritimlerini atabilecegim bu calismaya su anda istek uzerine soz yazarak katilabilirim.
independence
olu$turulmasi planlanan grubun icerisinde her ne kadar aktif rol oynamayacaksam da, bilgi sozluk’un tum imkanlarini resmi olarak bu olu$um icin seferber etmeyi du$unuyorum.sozlugumuz ile alakali yapilacak olan her turlu fikirde ve olu$umda %100 destek tarafimdan saglanacaktir.
ithilquessir
arkadaslar, bilgi sozlugun nesi ciksa super olurdu?

tabii ki hepbir agizdan muzik grubuuu. ama muzik grubu dedigimiz sey o kadar genis bir cografyaya, o kadar farkli turlere yayiliyor ki adam gibi birseyler yapmak istiyorsak birlik ve iletisim sart. cogumuz genc ve yaratici adamlariz, bu enerji yeri gelsin adam gibi bir seye kullanilsin derim ben. muque arkadasimiz bu konuda attigi adimin pesinden yuruyup bir seyler uretmek duser bize.

ilk basta bu isin bir entry’nin latina “kara murat benim” tadinda entry girmekle olmayacagini biliyoruz. gercekten bir seyler yapmak (vokal, bateri, gayda, bas klarnet) istiyen butun arkadaslar ilk asamada bana houston’dan e-mail adreslerini ulastirsinlar. kendilerine detaylar en kisa surede gonderilecektir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol