britney spears

0 /
comengineer
tez zamanda madonna ablası gibi kabalaya yönlenmesini beklediğim "beyaz et" tüccarıdır.

bu kadar çok insana kendilerini duyurmaları , özellikle avrupa ve amerikada giyiniş ve zevke dönük yaşama bakımından örnek alınmaları düşünmeye iter insanı.

bunları bu kadar ünlü yapan kim ?
- medya
medya kimlerin elinde ?
-dünyanın -ziktimin- seçkinleri
hedefleri ne ?
-diğer insanların köle kendilerinin tanrı oldukları sisteme kavuşmak.
bunun için gereken en önemli basamaklardan biri nedir?
-ahlak kavramını ortadan silmek ,zevke düşkünlüğü pompalamak , geçmişini ve geleceğini ; dünyanın halini ve insanlığı hiç düşünmeyen uyuşturulmuş kitleler oluşturmak.

komplo teorisyenliğine mi sardım yoksam?
janisbaby
standart tüketim çılgını amerikalı. ailesinin ısrarları ile yarışmalara katılıp ünlü olmuştur, çok para kazanınca da "madem zenginim, hem amerikalıyım, hemde şapşal süratlıyım, neden dağıtmayayım, felaket yaratmayayım" demiştir.
memre
"kurtarıcam seni bu bataktan" repliğinin en çok kullanılmak istendiği insandır.evet kurtarılmalıdır bişiler yapılmalıdır.
herkonudafikrimvar
ilk albümü 28 milyon, ikinci albümü 24 milyon satan, son albümü şu anda 11 milyon'da olan, ortalama bir klibi (seksi olmayan klipleri dahil) 80 milyon kişi tarafından izlenen 'gelmiş geçmiş en iyi 22. kadın sanatçı http://www.thetoptens.com/female-singers/page2.asp olan kişiyle bir anadolu çomarı tarafından kötü şarkıcı denildiğini de gördü bu gözler. nargileci ve demet akalın'a devam edin siz..
darth sidious
tipik amerikali insan. cin’in hangi kitada oldugunu, amerika’da kac eyaletin oldugunu ve dahi eski baskanlari kennedy’i bilmeyen, kendini seksi sanip oyle davranmaya calisan, yakin zamana kadar kendini idol teenage gostermek ve hayran kazanmak adina bakire oldugunu soyleyen
- kulli yalan - kadin.
tedirgin sazan
bebek teni, masum yuz ifadesi ve ille de ekose etegiyle, bir donem yurdum yigitlerinin avuclarindaki nasirlarin ve uykusuz gozlerinin tek sorumlusudur. guzel ulkemizde sanatindan cok, seksapeliyle yargilanir. ho$ kizdir ama reklami a$iri sever.
jessica
13 yasimdayken hayran oldugum hatta hala eski sarkilarini sevdigim fakat yeni halinden igrendigim ve yaptiklarindan dolayi kendisinden nefret ettiren sarkici(!).
goretomb
madonna ile beraber parca yapan $arkicidir.
daha once sikca birbirlerine giydirirlerdi.sanirim her iki tutumda reklam icindir,pop muzikle i$tigal etmek biraz da adindan soz ettirmek icin olmadik i$ler yapmaktir zaten.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol