demet şener

goretomb
manken olmak icin liseyi yarida birakan,yaklasik 3 sene sonra di$ardan bitirme sinavlarina girerek cok zorlukla diplomanasini alabilen, kismen konusma ozurlu oldugunu du$unduren vasat manken.
wilson
ben ortaokul hazirliga basladigim zaman lise 1. sinifta olan, sabahlari okula beyaz bir ferrari ile birakilan, koridorda onune atlayip demet abla bizi opsene diye bagirip cagirip kendimizi opturdugumuz, guzellik yarismasina katilacagini duydugumuzda tv basindan ayrilmadigimiz ama kazanmasindan sonra bizi hic aramayan ve manevi destegimize bir tesekkuru cok goren manken bireyin ismi ve soyismi.
alman
11 nisan 1977 yilinda istanbul’da dogmustur.afet-i mankenlerimizdendir.1995 yilinda turkiye guzeli secilmistir.
elma sekeriiii
evliliginin 4. yılında 2. cocugunu da dogurmu$tur. 2. bebeginin ismi ömer’dir. kocası ibrahim kutluay, 2 sene sonra için aynı hastanenin aynı dogum odasını rezerve ettirmi$.
çocuk manyagı olmu$ millet.
elma sekeriiii
yıllarca her türlü boku yedikten sonra, ibrahim kutluay’la birlikte imana gelmi$ eski mankenlerdendir kendisi.

güzeldir, ama geçmi$i bir o kadar da çirkinliklerle doludur.

ayrıca söylemeden edemeyecegim ama, i,lk çocugu inanılmaz çirkindir. yani öyle kadın ve adamdan böyle bir kız dogsun, allahım $eytan kulagına kur$un.


ebru $allının ogluyla evlendirmek istermi$ kızını.
.
.
ehü.
independence
demet şener, manken ve oyuncu.11 nisan 1977 tarihinde istanbul kanatlarımın altında’da dünyaya geldi. 1994 yılında başladığı mankenlik hayatında, 1995 yılında kazandığı güzellik yarışması ile önemli bir ivme yakaladı. bu başarısının ardından birçok yapımdan teklifler almaya başlayan şener, "vip suare" ve "şans direksyonu" adlı televizyon programları ile, "bir demet tiyatro" ve "böyle mi olacaktı" adlı dizilerde yer aldı.

beyaz perdeye, 1999 yapımı olan ve gani müjde tarafından yazılıp yönetilen "kahpe bizans" filmi ile adım attı. bu filmin ardından yine 1999 yılında, mustafa altıoklar tarafından yazılıp yönetilen "asansör" filminde yer aldı. 2000 yılında vizyona giren ve ömer uğur’un yönettiği film "hemşo"’da ise romen bir hayat kadını rolü ile izleyici karşısına çıktı.

demet şener yaşamını, 2005 yılından beri evli olduğu milli basketbolcu ibrahim kutluay ile birlikte istanbul’da sürdürmektedir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol