dyp

ya basta viva zapatista
doğru yol partisi’nin kısa adıdır.parti demokrat parti’nin devamı olduğunu söylemektedir ve amblemi de zaten buradan gelmektedir.yıllardır türkiye’yi yönettiği ve ne hale getirdiği belli olan partilerdendir.

bu parti içinde ülkücü, gerici, liberal tüm çıkar çevreleri yer almaktadır.gerektiğinde dine, gerektiğinde milliyetçiliğe sarılan bu parti gerektiğinde en demokrat biziz ifadesini kullanabilmektedir.doğuda toprak ağalarını, kırsalda bilinçsiz, çeşitli duygularını sömürdüğü halkı, büyük şehirlerde ise zenginliğini kullanarak siyasi propaganda yapıp oy alan partidir.
ya basta viva zapatista
delegelerinin yüzde 40’ı kadın olan ve yönetim kuruluna da yüzde 40 oranında kadın seçilen mersin merkez ilçe örgütü’nü dyp genel idare kurulu tarafından görevden almış partidir aynı zamanda.işte gerçek demokratlık budur sizin şanınıza yaraşan.
ya basta viva zapatista
yargıtay cumhuriyet başsavcılığı siyasi partiler bürosu, tc kimlik numarasını da göz önüne alarak, 2006 yılı başı itibariyle yaptığı açıklamaya göre 2.292.376 kişi ile en fazla resmi üyeye sahip siyasal partidir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol