etom

0 /
sepulturk
(bkz: lan)

edit:umarız tahmin ettiğimiz şahıs değildir kendileri eğer tahmin ettiğimiz şahıssa da umarım akıllanmıştır biraz.

edit: ne yazık ki.
suppiluliuma
tahmin ettiğimiz şahıs olsa da hakkındaki bütün eleştirilerin nedenini öğrenebilsem dediğim insan.

şayet o değilse de,
bilgiç olasıca hoş gelmiş çömez.
suna
hoş geldin...
kendisini uzun süredir tanırım..beni ve çok sayıda arkadaşımı bilgi sözlük ile tanıştırmış kişidir.
evet uslanmış görünüyor. üstelik bilgi sözlük ü ve dostlarını çok özlemiş..
ben ona her zaman kefilim..bekleyelim ve görelim..
bilgi sözlük onunla çok daha keyifli olacaktır eminim.
urban f
bilgisozluk ekranını yeni açanlar için (bkz: etom1961)...
edit:milletçe nadir ortak özelliklerimizdendir : sözlükte begenmediklerimiz olunca ses çıkartır o da bıçak kemiğe dayandığında ancak bi de kalem/yürek gücü ile doğru orantılı olarak ama beğendiklerimizi de nadiren destekleyici entryler gireriz , bir diğer bağlayıcı olmayan nokta da şudur , bir kimsenin çoğunluk yazdığı entryleri tasvip ediyor olmak onun tüm görüşlerini özümsemek değildir.
passive
yazdığı her 10 entrynin 8’inde bkz veren yazar. iyi, hoş, güzel, versin orası bizi ilgilendirmez de verdiği bkz’ları kurallara uygun verirse daha bi güzel olur. özellikle;
(bkz: bir mesaj araci olarak bkz)

not: bu entry kesinlikle yergi içermemektedir. sadece tavsiye içerir...
melankomik
nasıl yapıyor, başarıyor, özellikle mi yapıyor yoksa çocukluktan kalma bi alışkanlık falan mı bilmiyorum ama bütün olayları bir şekilde yobazlara, din tacirlerine, atatürk düşmanlarına bağlamayı başarabilen bir yazar. hayır kendine bir kastım falan yok ama kafam karışıyor, yoruluyorum yazdıklarını okurken, "öeah" diyorum, "yine mi" diyorum..

şu kafasındaki yobaz tanımını bi açıklasa da rahatlasak hani diyorum..

edit: "alıntı" olmayanından olsa bi de..
camurhan
kendi bildirmis oldugu yasindan ötürü babalik olarak nitelendirdigim, sözlükteki nostalji kralicesiyle beraber arada sirada yazistigim iki bilgicten birisi.
kendisinin üzerine ziyadesiyle gidildigini düsünüyorum.
garipki onun hakkinda atip tutanlar nedense hakaret dolu aciklamalari umarsizca yazabilen bilgiclerdir.
katilmadigim düsünceleri olsa da yazim seklini eglenceli buldugum dogrudur. herkesin kendi tarzi var ise kendi düsüncelerinden siyrildigini zannedip hakkinda aciklamalarda bulunmak celiskili oluyor gibi. üstelik bu aciklamalari yapan bilgicler sözlükte mütemadiyen kendisiyle ters düsüyorsa celiskinin tillahi oluyor. kendisi hakkinda yazilmasin mi? bence yazilsin. lakin objektif olmaya calisiyorum seklinde atilip tutulmasin. ikna etme gücü azaliyor böylece aciklamanin.
myysteriouss
hakkında bu kadar şey yazılınca dayanamayıp bir iki şey söylemek istediğim kişidir. muhabbetim zamanında bazı olaylar yüzünden houstan üzerinden olmuştur birkaç kez, entryleri ile ilgili olsun, tartışmalarla olsun bazı kişiler için olsun..katılmadığım davranışları oldu bilen de bilir çok sular aktı burdan zamanında, 1961 gitmeden yani, sonra samyeli geldi falan ayrı bir olay oldu tepkiler gösterildi..ben de az yazmadım hakkında. neyse diyeceğim şu ki aslında bazı tepki gösterdiğim şeyler olmuş olsa da, çok fazla aynı düşünceleri paylaştığımı fark ettim. evet siyaset konusunda çok ateşli tepki görüyor da olabilir ama oylarına bakıyorum vs. malum siyasetçiler hakkında pek de istenmeyen ya da düşüncelerine katılınmayan biri olduğu söylenemez. hatta otur sıfırlarında siyaset entryleri yok hepsi süpermiş bunlarda. yani özellikle son günlerde e evet, e bencede, hah şunu bilseler dediğim pek çok entrysi oldu yalan değil. ha diyen olacak sen değil miydin tepki gösteren ben de göstermedim demiyorum zaten yukarıda da yazdım. davranış başka fikir başkadır. evet bu kadar. rahatladım.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol