instagram

0 /
independence
bu app’nin varligindan haberdar olana kadar pek dikkatimi cekmemi$ ama facebook ve & veya twitter’da tanidigim kim varsa bu app’yi kullaniyormu$ megerse. o yuzden tum resimler soluk tum fotograflar sariya calan renklerdeymi$.

ulan diyorum herkesin mi fotograf makinesi bozuk arkada$. meger bilincliymi$ bu renk dozajlari.
independence
muhtemelen hurriyet gazetesi ile bir i$birligi icerisindeler, zira hurriyet internet sitesinde her gun sayfalarca dolusu unlulerin instagram fotograflarini yayinliyor.
jesor
fotoğraf yüklenip paylaşıldığında linkinin ’instagr.am’ şeklinde başlaması dolayısıyla beni benden alan uygulamadır.
goshenit
insanlara anı yaşa ve paylaş felsefesini benimsetmiş şey.
oturulan kalabalık masalarda saçma sapan triplere giren insanaları görürüz. poz verirler, sonra hepsi telefonun etrafına doluşur bakarlar. birden kahkaha yükselir.. lakin o kahkaha aralarındaki muhabbetin zevkinden değil de karedeki şaklabanlıklarına gelir. önceden internet yüzünden kopukluk yaşanıyordu ama en azından bir araya gelindiğinde sohbet edilebiliyordu. şimdi artık o da yok. a.k herkes dünya güzeli, herkes çok mutlu!kime neyi kanıtlıyorlarsa?

bir de şu muhabbet yok mu çıldırmamak elde değil..

- hani şey yapıosun ya, hani şey böyle eskitilmiş gibi ondan yap... taglemeyi de unutma...

yine sinirlendim!

dip not: içimde neden bu kadar yer etmiş anlayamadım. peh!
westkhan
kendini çeken kızlar ve yediği topkeki bile çeken insanlar dışında takip ettiğinizde çok iyi amatör fotoğrafçılara rastlıyabileceğiniz uygulamadır benim tercihim ise telefondan çekip paylaşılanlardır ki bazıları pro makinelerle çekip telefona atıp ordan paylaşıyor bu hoş bir haraket değildir kınıyoruz kendilerini.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol