kadınlar tuvaleti

0 /
alman
ne hikmettir ki kadinlar tuvaletine yanlislikla giren bir erkek kafasina canta yerken,erkekler tuvaletine giren bir kadin misafirperver birsekilde agirlanir.
imgoindeeperunderground
genellikle kici lavaboya dayali bir kadin ve aynada kendini duzelten bir baska kadin arasinda gecen
- ya o gerizekaaali bana yaziyo galbaaa
- biliyo musun x’i gormusler gecen yolda ayakkabilari iireaancmis

gibi dialoglar bulunan,kadinin bol bulundugu her yer gibi bende nefret uyandiran, hemen cisimi yapip kactigim mekanlardir.

makyaj yapan, sacina kicina bakan bi dolu kari kiz vardir. sutyen duzeltilir, corap cekilir, orkid belli oluyo mu diye bakilir, bisiler bisiler..
tursu
karsi cins tarafindan anlamsizca merak edilen mekan ki aksi de gecerlidir,yasak olan yerde merak vardir zira,unisex olmalari tercihimdir.
webgum
kadinlarimizin genellikle klozete oturmamak icin cambazlik yapip isemesi sonucu, beceremeyenlerin tuvaletin icine degil de, kenarina isedigi tuvaletlerdir ve cok pistir.
onur55
alkollu oldugum bir gun okulda yanlislikla girip isedigim yer.hemde ogrenci tuvaletide degil ogretmen tuvaletiydi.cikarken mudur gormustu ama nedense hicbir sey demeden sadece gulmustu.
goetica
kadınların genellikle makyaj ve dedikodu yapmak için kullandıkları mekan.beraber olduğunuz bayan "ay ben bi makyaj tazeliyim de geliyim" derse inanmayınız genellikle tuvalete gidip en yakın arkadaş aranır olan biten ne varsa bir çırpıda anlatılır.bu eylemleri gerçekleştirmek için kullanılan yerdir.
roker phy
orta okul ve lise dönemlerinde bluğa yeni adım atmış olan erkek bireylerin beyinlerinde başka bir dünya haline getirdikleri ama aslında erkek tuvaletlerinden,lavabo süzgecinin saç nedeniyle tıkanabilmesi,dedikodu yüzünden kul hakkının daha fazla olması,ped ve de ailesinden sakladığı çocuğunu klozete atan kızcağazın(!) lağamı tıkama tehlikesi gibi farkları olan insani ihtiyacın giderildiği yer.
master of reality
kizlar dudaklarina ruj sürüp tuvaletin aynasini öpüyorlar. tabi akşama kadar ayna dudak figürleri içinde kaliyor. hademe temizliyor ama nafile. ertesi akşam yine ayni dert. hademe bakiyor ki bu işin biteceği yok, müdüre haber veriyor. müdür hademeyle konuşuyor ve kiz öğrencileri öğle teneffüsünde tuvalete çağiriyorlar. müdür başliyor konuşmaya: - bakin kizlar, siz böyle yapiyorsunuz ama bunu temizlemek bizim hademeye çok zor geliyor. isterseniz bir temizlesin de görün. hademe, daha önceden anlaştiklari gibi uzun sapli firçayi aliyor, içerdeki tuvaletlerden birine giriyor, deliğe daldirip aynayi temizliyor. o günden sonra o okulun kizlar tuvaletindeki aynalarda bir dudak izine rastlayan olmuyor.
fasa fiso
lavabolarin yaninda dedikodu yapan, tuvaletlerden birinin icinde de bu dedikodudan kendine pay cikararak herkese anlatma ihtiyaci hisseden kadin illa ki olur.hatta olmazsa olmaz.
chef doeuvre
saça fön çekme,parfüm kokusuyla ortamı dumanlı hava sahasından beter yapma gibi eylemler de yapılır. nadir olarakta insanlar işer, sıçar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol