kemal kılıçdaroğlu

0 /
independence
chp istanbul milletvekili.ayni zamanda chp grup ba$kan vekilidir kendisi.genelkurmay ile hukumetin arasinda bir anla$ma var oldugunu iddia ederek ordunun tepkisini cekti son iki gundur.
angelus
yaş da herhangi bir ihraç kararı çıkmamasından dolayı nereye saldıracağını şaşırmış olan deniz baykal tarafından yaşar büyükanıt a yönlendirilmiş olan siyasidir. hayır arkadaşım her şeyi düzelttin, yanan ormanları söndürdün, ekonominin düzelmesi için atılımlar yaptın, doğalgaza, elektiriğe yapılan zamları önledin, bi yaşar büyükanıt ın emekliliğinde kullanacağı zırhlı aracı tartışmak mı eksik kaldı? güzel yurdumda bir söz vardır "ölüyü diriyi siktin gözünü ona mı diktin" şeklinde. he arkadaşım, gözünüzü oraya mı diktiniz? yapmayın, etmeyin. yediğiniz lokmalar boğazınıza dizilir sonra.
benduruyorumsebagitti
"milletvekili, chp grup başkanvekili olmasa ne olurdu" diye düşündüğüm şahıs. eski bir bürokrat, yanılmıyorsam ssk’da idi.
deli gönül, türkiye gerçeklerini bilmesine rağmen milletvekili denince, parti denince, hele bir de ana muhalefet partisi denince daha doğru düzgün laflar bekliyor; laftan da öte icraat bekliyor.
muhalefetin sürekli oy kaybettiği tek ülke, belki de türkiye’dir. adeta "nasıl dibe vururuz" diye çalışıyorlar, 1999’da yedikleri tokat akıllarını başlarına getirir gibi olmuştu, gelmemiş demekki, belki de yoktur da o yüzden gelmemiştir.
orqn
bir kaç ayda kariyeri boyunca yapamadığı sükseyi yapmıştır.tabi bunda o kariyer boyunca biriktirdiklerinin de payı büyüktür.ama her ne olursa olsun bi şekilde karizma yapmayı başardı ve sayesinde uzun süredir chp vitrininde ilk defa adam gibi birini görüyoruz.
2026 sonya
kadir topbaş’ın "bıraksanız istanbul’da yolunu bulamaz" şeklindeki sözde aşağılamasına "istanbul’a yolumu bulmaya değil, yolunu bulmuş olanların kirli çamasırlarını ortaya dökmeye geldim" (ya da ona benzer birseydi) seklindeki tokat gibi cevabıyla acaip keyiflenmeme ve budurrrr işte budurrr!!! diye nara atmış olmama neden olan istanbul büyükşehir belediye başkanlığına aday kişi...

destekliyorum.rockcucocuk
gerçekleri,yolsuzlukları birbir ortaya çıkaran,takdir ettiğim bir siyasetçidir.
dürüst bir insan ayrıca doğru söylediği için melih gökçek gibi ona buna bağırıp balonları patlatmıyor.
istanbul’un geleceği için bu adam şart.
mitili
istanbul buyuksehir belediye baskani olmak icin meclisin, yani akp’nin de onayina ihtiyaci olan chp milletvekili.
independence
guzel konu$uyor kendisi, ne derece ictendir ne derece yapilabilir $eylerdir bunlar tarti$ilir ama diyor ki;

ben istanbulda ki vatanda$imi sabahin bir korunde ucuz ekmek icin kuyruga sokmayacagim. bunu soz veriyorum, benim istanbullu vatanda$im, ucuz ekmegini kendisine en yakin firindan istedigi saatte ve hic kuyruga girmeden alacak. ben bunu saglayacagim.

en azindan niyet iyi, uygulanabilirlik tarti$ilir. ozellikle bu vaadi cok ho$uma gitti zira $ahsim adina benim de en zoruma giden $ey bardan sabah 5 sularinda alkollu bir $ekilde donerken, benim uc katim ya$indaki insanlarin o ekmek kuyruklarinda o havada bekliyor olmalari. ben barda bir kadeh ickiye o insanlarin ekmekten ettikleri tasarrufun en az 20 katini verirke, dedem ya$indaki insanlarin daha hava aydinlanmaya yuz bile tutmadan o karda ki$ta kiyamette o kuyruklarda olmalari icimi en yaralayan mevzudur $u istanbulda.
offf be
kadir topbaşı için o operaya gitmiş mi acaba diyerek küçümseyen sonrada istanbuldaki operaya gitmemiş halkın da oylarını bekleyen kişi.
halkı küçük görürseniz onlar da sizi görmez.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol