kenan doğulu

0 /
j lo
son klibini ’don gel’isimli parcasina cekecegini beyaz show da aciklayan turk pop muzigi sarkicisi.
queen
soz konusu sarkicinin babasida doneminin iyi gitaristlerindenmis, kendisi gectigimiz donemlerde ’ken’ adli bir marka yaratmistir.
su
kursun adres sormaz ki diye bir sarkisi da vardir ki o sarki da piyasa olmanin tam tersine duygu yuklu bir sarkidir kanimca.
karpuzz
birbirinden guzel sarkilara imza atmis,aileden yetenekli,sevimli,kidemli popcu.cok sacma sarki sozleri de vardir kendilerinin.(ilacimin saati kactiiiii,aciktim ama istahim kacti)sahne performansi muhtesemdir.konserlerinde kendine ait cumleleri vardir.(alkislayanlar zengin olsun isallah,oynaaa,serce parmaklarinizi birlestirin,alkislayanlarin cocuklari en iyi okullarda okusun isallah.. gibi) duydugum kadariyla cok da iyi bir insanmis.seviyoruz.selamlar
hukukchu
ilk ciktigi zamanlar gunes kolyesi vardi.kisa bir sure icinde her yerde kenan doguulu’nun ugurlu kolyesi diye satilmisti.sayesinde bir suru pazarci para kazandi.kendisi esnaf dostudur.
seyhmerat
sahnesiyle hayran birakan,konserlerine veya ciktigi mekana gidildiginde acaip eglendiren,kimileri tarafindan sevilmese de bu ulkede eglence muzigini en iyi yapan insandir.
soldier25
gormemislere prim verecek kadar posetten montunun arkasina dont women dont cry gibi anlamsiz soz obeklerini sigdirarak o gece klubu senin bu gece klubu benim der gibi dolanan popcu kisilik
sunt lacrimae rerum
şarkıları,canlı performansı,sahnesi çok başarılı olan ayrıca pek de bi yakışıklı şarkıcımızdır.uzun bir aradan sonra çıkan festival adlı albümü beklediğimize değdi.diğer albümlerine oranla daha farklı bir soundu vardır kanımca.en kısa zamanda bi konserine gitmeli.merakla bekliyoruz.ayrıca tikkylerin allahı olarak nitelendirilir.(ama ben onlardan diilim)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol