limp bizkit

0 /
angelus
hakkinda baslik acilmayip entry girilmedigine gore sozluk dahilinde benden baska bir dinleyicisi olmayan gruptur. ilk ciktigi yillarda harikalar yaratmistir lakin daha sonra tarzlarinda küçük capli bir degisiklik olmustur ki zannimca ufak bir piyasalik duruma gelmistir ama yinede dinlenir guzeldir nu metal yaparlar.
x
bagirmaktan ba$ka bir i$e yaramayan, biraz ses yukselttigim zaman kulaklarimi parcalayan, nerdeyse anfiyi patlatacak olan ve yakinda demir yapmaya ba$layacak grup.
pixie
adini, bir grup erkegin bir biskuvinin etrafina yuvarlak sekilde toplandigi ve hep beraber masturbasyon yaparak biskuvinin uzerine bosalmayi amacladigi, en son bosalanin da biskuviyi yemek zorunda oldugu garip bir faaliyet olan "limp biscuit"den alan metal grubu.
narcotic
konserlerinde insanlari costurma yetenegine super bir sekilde sahip olmasi wes borland ayrilana kadar surdugu grup.tabiki genede costurabilir.ama wes in karizmasi ile degil...
pollux anwor
yeni çıkardıkları albümle -the unquestionable truth(part 1)- tarzlarını biraz değiştirmiş-mesela grup 4 kişi kalmş dj’i atmışlar-, eski gitaristlerinin gelmesiyle de çok güzel bir albüme imza atmiş grup. albümde biraz rage against the machine’ni andiriyor. albümde 7 tane birbirinden uzun şarkı var. albümün diğer bi özelliği ise albüm için hiç bir promosyon yapılmamıştır.

meraklısına şarkı listesi;
1.the propaganda
2.the truth
3.the priest
4.the key
5.the channel
6.the story
7.the surrender

http://www.limpbizkit.com
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol