makina

0 /
karpuzz
baslamasını bekledigim program.
lakin neden bu kadar geç baslıyor sezona anlayamamakla birlikte benim de sevgilim oyle bişiye benzeseydiben de bekletirdim diyorum.
karpuzz
resmi sitesinden
’’daha önceden 11 kasım 2006 tarihinde başlayacağı duyurulan programımız ertelenmiştir. başlama tarihimiz kesinleştiğinde sitemizden duyurulacaktır.’’

yuh bi de hala kanal d alttan yazı geçiriyor.
independence
gecen yayin doneminde de ayni $ey olmu$tu yanli$ hatirlamiyorsam."aha bu hafta cumartesi gunu $u saatte kar$inizdayiz oley!" duyurularinin ve reklamlarinin ardindan uzunca bir sure daha ba$lamami$ti.

hayir madem ki bir $eyler ters gidiyor(ki bir programin soylenilen gunde yayinlanamamasi icin ne gerekir bilemiyorum) "11 kasimda makina eskisinden de guzel enfes bildiginiz gibi degil" tadinda reklamlar yapmayin.
troy
okan bayülgenin 11 kasım 1006 tarihinden itibaren yayına girmesi gereken show programıdır. ancak görüldüğü üzere saat 02:21 sularıdır ancak show programı yerine kanalda dizi oynamaktadır.
(bkz: dumura ugramak)
independence
tum konuklarin hepsinde yaka mikrofonu olmasi ve hepsinin ayri ayri $eyleri ayni anda konu$masi sebebi ile izleyicide daha ilk gunden bikkinlik hissi uyandirdi.izleyiciden kasit olarak tek kendimi sayiyorum zira kimseye "seni de rahatsiz etti mi bu durum" $eklinde telefon acmi$ligim yok.anladigim $udur ki okan bayulgen ile alakali her yeni format bir oncekini aratir hale gelmi$tir.
karpuzz
ilk programı tam anlamıyla kocaman bir hayal kırıklığı dır.
en azından benim kendimi kaskatı şekilde tv karşısına kelepçeleyerek beklediğim gece 2.30 a kadar. en son ben giderken serdar ortaç’la bizbize tarzı 90’larda dinlediğimiz şarkılar yarışması hedesinde 12. sarkıdaydı.o da 2001 de çıkan hakan peker’di. asuman ve nez ikilisi çığlık atıyordu, 51 yaşındaki potansiyel seri katil kılıklı faruk peker birilerine ayar vermeye çalışıyordu, halatlara değişik anlamlar yüklüyordu, yıldo -allahım ölse de kurtulsak- her zamanki gibi yıldoydu işte. faik ve safiye olaylarını anlamadığım insanlardır. zaten hakkı devrim’in yayına girdiği sıralardaki halet-i ruhanisinden ve ifadelerinden ne mal bir program izleyeceğimi az bucuk çakmıştım. yaz ayları boyunca reklam jinglelarında sesini dinleyerek ozlem giderdiğim okan insanı da ilkokul çocuğu eblehliğinde etraflardaydı.
halbuki binnur kaya ne şahaneydi. becerebilirse onu katsın ekibe, her hafta çıkarsın okan. yoksa bu hedeli kalabalıklarla bu sene yürümez bu iş. arıza yapınca kendi etrafında 17 kere donen o kızın olayını anlayamadım lakın bir yerlerden gozum ısırdı sanki.
ve en sonunda refleks olarak küfür edip yorganın altına kapaklandığımı hatırlıyorum. vah vah diyorum ama unutmamak lazım ki ilk program.
(bkz: ilk topun günahı olmaz)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol