muque

0 /
darth sidious
oraya buraya saldirmadan, polemige girmeden, bu kadar kisa zamanda populer olup altina bu kadar entry yazdirmayi basarmis kisi. cleirvoyant alalim alalim derken biseyler biliyormus demek ki. hayirlisi olsun.
blackpresser
an itibari ile konustugum, sohbet ettiğim bilgictir. sozunu esirgemeyen lafı geldiginde gedigine oturtan, hafife alınmayası biridir. hosgelmiştir.
independence
sozluk icin olmamasi gerektigini du$undugu bir durumda mudahale etmem icin mesaj atan ve sebebini uzun uzun aciklayan, gelmesinden bu zamana cok da fazla bir zaman olmamasina ragmen sozlugu sahiplenebilecek kadar sozluge baglanan ki$i.ke$ke herkes sozlugu bu derece sahiplense de icerisinde olmamasi gerektigini du$undugu $eyleri yonetime u$enmeden nazik bir dille bildirse.ki$ ya$anmaz 4 mevsim guller acardi etrafimizda o zaman.
faten
sozlugumuzun radyoda en az 10 kere telaffuz edılmesını saglamıs kısıdır ,ınsanlar radyo programlarında bır ’teyzeme,halama selammmm’ dıyebılmek ıcın kıclarını yırtarken ,sozlugun ve bazı yazar arkadaslarımızın radyoda telaffuz edılmesı kucumsenecek bir olay degıldır.

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol