oha falan oldum yani

sinirsahibi
yurdum klabir’inin, tikky’sinin, koko$un, agzinda cignenegelen safra tadli sakiz. zira basliga konu;oha falan olan bunyeyi tek gidis bileti ile ciplak olarak suudi arabistana yollayip bir guzel oha falan olmasini saglamak pek yerinde bir hareket olarak sayilabilir. sayilmalidir. bu uktenin de sonudur.
nanorocky
bakın burda bununla ilgili güzel bir yazı var;

yıl: 1965

"karşıma âniden çıkınca ziyâdesiyle şaşakaldım ve mütehassis oldum... nasıl bir edâ takınacağıma hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. buna mukâbil az bir müddet sonra kendimi toparlar gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardı... üstümü başımı toparladım, kendinden emin bir sesle ’akşam-ı şerifleriniz hayrolsun’ dedim.."

yıl: 1975

"karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım ve hislendim.. ne yapacağıma karar veremedim, heyecandan ayaklarım titredi. ama çok geçmeden kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni rahatlatan bir gülümseme vardı.. üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle ’iyi akşamlar’ dedim.."

yıl: 1985

"karşıma âniden çıkınca fevkalâde şaşırdım ve duygulandım.. . nitekim ne yapacağıma hükûm veremedim, heyecandan ayaklarım titredi. amma ve lâkin kısa bir süre sonra kendime gelir gibi oldum, nitekim yüzünde beni ferahlatan bir tebessüm vardı.. üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle ’hayırlı akşamlar’ dedim.."

yıl: 1995

"karşıma birdenbire çıkınca çok şaşırdım ve duydulanımlandı m... fenâ hâlde kal geldi yâni.. ama bu iş bizi bozar dedim. baktım o da bana bakıyor, bu iş tamamdır dedim... manitayı tavlamak için doğruldum, artistik bir sesle ’selâm’ dedim.."

yıl: 2006

"abi onu karşımda öyle görünce çüş falan oldum yani ve duygudurumum kabardı... oğlum bu iş bizi kasar dedim, fena göçeriz dedim, enjoy durumları yani... ama concon muyum ki ben, baktım ki o da bana kesik.. sarıl oğlum dedim, bu manita senin... ’hav ar yu yavrum?’"

yıl: 2016

"ven ay sow hör, ben çok yani öyle işte birden ve çok imoşınıllaştım... off, ay dont nov abi yaa... ama o da bana öyle baktı, if so aşık len bu manita.. ’hay beybi..’"

yıl: 2026

"onu görselimde duyumsayınca imgelemim almadı ve duyalamam tutarıklandı, ben çok yani öyle işte birden ve çok kabarık oldum... off, ekinsel körlük zihinsel anlığımı kapımsadı... ama o da bana öyle baktı, bu xy bana kesin sevgili... ’herkese mrb..’"
hallucinogen
emoticon smiley vb hedesi bile mevcuttur bu nidanın.tarif etmek gerekirse sarı fon üzerine büyük puntolarla bu yazı sevimli bir köpekçiğin konuşma balonu halinde kelime kelime belirerek faan olur.
elma sekeriiii
-ya bu yapılır mı bana yaa?
-ama güzelim dinle bak..
-nasıl böyle bi$i olabiliyo anlamadım yaniiiii
-ama bak bir de $u yanından dü$ünel..
-oha falan oldum yaniiieeea!
-amaaaaaaaaaaaan ne b.k olursan ol be! dinlesene beni bi!
-gulp

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol