penis

0 /
cocabora
kullanmayi bilmek lazim,bazen hayatinizi karartacak guce sahiptir...dogru zamanda ve dogru yerde kullanmak icin bilinclenmeli
exfreak
en evvela bosaltim ve ureme organidir. zevk alma organi oldugunu sananlarin beyin kivrimlari burada oldugu dusunulur. boyle bireylerde cinsel organdaki kilcal damarlari da zaten beyinlerine kan dagitmakta oldugundan, genellikle asil islevini sexle ozdeslestiren cuhelalar da vardir. ki bunlara her anlamdaki ifsaa olmus ya da sakli abazalik erbaplarini ornek gosterebiliriz.

erkeklerin bircogunun cagi birkac bin yil geriden takip ettigini kanitlayacak derece onemsenen de bir organdir. (bkz: bereket tanrisi)

tanistigi herhangi birisi, es-dost, arkadas, otobusteki hatun veya vapurdaki x kiz gibi her hatunu yataga atmayi kafasindan bir kere bile geciren ezik ustadi erkekciklerin de tek argumanlaridir bu organ. yoksa cinsel tecrubelerinden baska da bi boka yaramayamazlar.

genellikle testesteron fazlaligi entry girislerinin nedeni de, "cok iyi sevisiyorum intibasi uyandirma" ve "beni sec beni sec" tribindendir. sozluk bana hatun bul lan allahsiz derler bunlar genelde.

(bkz: cukuyle dusunen insan modeli)

alt tarafi bir organdir. gerektigi zamanlarda, usulune uygun kullanilmasindan ote, kutsal bi tarafi yoktur.

edit: metiyeler duzup, "aha iste budur" demek de sacmaliktir. lakin halen ayni kapiya cikar ki, penisin birincil islevi "zevk almak" degildir. urolojik amaclari olan bir organin "sadece seks aleti gibi degerlendirilmesi"nin sacmaligina dem vurulmus ve sahsimca birincil islevlerinin cok daha baska oldugu hakkinda gondermeler yapilmistir. alakasiz konularda bilimsel arguman kullanmak, penisin birincil islevini zevk almak sananlara yarar ki bu da abazalarin siritmasi, gulmesi demektir. ayrica da kontrolsuz guc, gulc degildir.

(bkz: bilincsiz ayar vermek)
(bkz: entryleri okumadan ayar vermeye calismak)
(bkz: yunuslarla sevismek)
sinsigibi
penisin bir zevk alma organı olmadığını ileri sürmek bilimsel bir hatadır.

doğada zevk almak için seks yaptığı bilinen iki canlı türü vardır.
1.insan
2.yunus

ayrıca cinsel ilişki (ki bu da bir penis ve bir vajina ile yapılır) sırasında bolca salgılanan oksitosin hormonu da insanda zevk hissini yaratan başlıca hormondur. aynı hormon, doğum sırasında, kucaklaşmalardave herhangibir şeyden üst düzeyde keyif alma anında da salgılanmaktadır.

yukarıda yazılanlarla ikna olmayanların başvurabilecekleri anahtar kelimeler için

(bkz: fizyoloji)
(bkz: nöroloji)
(bkz: psikiyatri)
(bkz: nöropsikiyatri)
(bkz: üroloji)
(bkz: jinekoloji)
(bkz: obstetrik)

cinsellik üzerine bir dünya kurmak ne kadar yanlışsa cinsel aktivitenin kişi ve toplumların psikolojik, sosyal ve kültürel yapılarının temellerine etki ettiğini inkar etmek de yanlıştır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol