schumi

0 /
capt it all
an itibariyle kimler var butonuna tıklayıp gördüğüm, hoşgelmiş...

kendisi, bana karşı, bıkmadan, sıkılmadan, yıllardan beri kardeş vazifesini yapan...
ifa
camurhan adlı bilgicin verdiği #429916 nolu boş entry ile hakkında ne anlatmaya çalıştığını anlamadığım,değerli ev arkadaşım.
capt it all
gel bakayım şumi kardeş... sana baktıkça, senin yanında bir gün geçirdikçe ne kadar rezil bir adam olduğumu anlıyorum... allah herkese senin gibi bir kardeş nasip etsin.
schumi
abisi yokken olmamasına sevinmiş yazar. abisinin sözlükte yazar olduğundan beri sınavlarında büyük bir düşüş olduğunu gözlemlemiş, "iyi bari bıraktı da biraz çalışır, derslerini geçer, adam olur" düşüncesindedir. ne yazık ki abisi geri dönmüştür, sınavlar da ebeyi görmüştür.
addicted to pain
duyarlılığına ve araştırmacı gazeteci kişiliğine teşekkür etmek istediğim yazar insan kişisi.


-schumi- #458389 budur...
#458306, #458312, #458320, #458328, #458350

(21.01.2007 19:44:41)


ayrıca kralını tanımam şüphelenirim bundan sonra.
capt it all
efenim kendisi sosyal hayattaki ezikliğini sanal oyunlarda hile yaparak tatmin eden bir organizmadır. uzak durulması gerekir.#462711
ya basta viva zapatista
tuzluk’a yazmış olduğu ilk yazı için kendisini kutladığım yazardır.özgürlük kuşkusuz yüzyıllardan beri tartışılan ve hala uzlaşılmayan konulardan birisi; fakat kendisinin de dediği gibi belki de insanlardan daha özgür varlıklar var.ilerleyen haftalardaki yazılarını da ilgiyle bekliyoruz.
capt it all
tuzluk’da şu ana kadar okuduğum en iyi yazılardan birinin altında imzası olan isim. hatta belki de hayatım boyunca okuduğum en iyi, en güzel mesaj veren yazı... hala şoktayım. hiç beklemediğim bir insandan hiç beklemediğim bir yazı...
http://www.tuzluk.org/schumi03/
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol