swh

0 /
independence
"tebessum az once burdaydi, iki ekmek bi maltepe kapip gelicek $imdi istersen sen $urda otur azicik bekle" der gibi bir $ey bu.ya da "$imdi burdaydi sen geldin kacti arka kapidan, senden feci tirsiyo" der gibi bir $ey.smiley was here ise $imdi nerde be karde$im, niye alelacele gitti demezler mi adama.
goodygoblin
smiley yerine kullanılan,burada olduğunu belirtmek isteyen ve daha önceleri gördüğümde manasını uzun süre kavrayamadığım sözcük gibin smiley gibin bişey yada...aman ne bileyim...ben de yeni öğrendim "hheheheh" falan konulsa gülme efekti mahiyetinde daha anlaşılır olabilirdi sanki ama...benden nacizane bir çeviri...(bkz: gkab)
salavin
üç gündür ne anlama geldiğini merak ettiğim fakat ancak bugün incele butonuna yazmayı akıl ettiğim kısaltma.
376
girilen sik gibi entry nin sonuna koymak suretiyle o entryi daha bi şirin gösterme çabasında olan bünyelerin hedesi. işe yarıyor mu? sanmıyorum.
entry sik gibiyse yapacak bir şey yoktur.bunun yanı sıra kullanmayı bilenlere laf etmemek gerekir..kısaca yerinde kullanıldıgı takdirde hoş bir görüntü verir.ama kullanmayı bilmeyenlerin elinde çok tehlikeli bir aparattır.direk soğutur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol