whatsapp

0 /
independence
bildigim kadari ile once iphone uygulamasi cikti bu zimbirtinin, daha sonra blackberry ve en nihayeti nokia. az once nokia n97 icin indirdim enfes cali$iyor valla.

aciklamasina gelelim;

eger telefon rehberinizde bu uygulamaya sahip olan kullanicilar varsa, onlarla bedavadan msn’de konu$uyormu$ gibi sohbet edebiliyorsunuz, resim ya da video yollayabiliyorsunuz. bayildim.

beni bu uygulamadan haberdar eden spooky’e ayrica te$ekkurler.

$uradan indirebilirsiniz uygulamayi;

http://www.whatsapp.com

not: android i$letim sistemi icin de var bu uygulamadan.
independence
andorid i$letim sistemi icin olani pek $ik pek leziz pek rengarenk. symbian i$letim sistemi icin olaninda yoktu sanirim ama android i$letim sistemi icin olaninda ki$i blocklama ozelligi de bulunuyor. android market’ten indirilebilir.
independence
$oyle bir sikinti varmi$ bu uygulamada.

ki$inin senin listende kayitli olmasi $art degil, eger senin telefonun bir ba$kasinda varsa ve o ki$i bu uygulamayi kullaniyorsa sictin, her $ekilde taciz edilebilirsin.
ladycapulet
senin telefonunda kayıtlı olmayan ama numaranı bulup seni taciz eden kişiler olursa, o kişiyi engelleme imkanı sunan bir uygulamadır. müsterih olunuz.
hittheroad2timesjack
symbian işletim sisteminde kapatılması na mümkün program. en azından yakın bir döneme kadar öyleydi.

edit: tüm programı yazıp kapatma işlevini koymayan programcılarına tüküreyim.eğer yanılıyorsam gelecekten gelip bir edit daha yapabilirim.
goetica
yaratıcısının bir kadın olduğu konusunda rivayetler mevcut, ki last seen özelliği sebebiyle gayet inandırıcı. bu özellik ancak bir kadın kafasından çıkabilir. bir last seen yüzünden ne tripler atılıyor ne kavgalar çıkıyor ya rab!
fofay
’’son görülme bugün 16:45’’ gibi kişilerin üstünde yazan ibareyi yok etseler pek hoş olacak zira daha nice kavgalar çıkacaktır.
derdiolanneylesin
methini pek duyduğum fakat dandik telefonum dolayısıyla kullanamadığım bedava konuşma şeysi.

edit : konuşmak için demek pek doğru sayılmaz, sms gibi chat yapmak için kullanılan, bedavaya resim,video falan da gönderilebilen güzel bişey.
westkhan
android her daim beleş politikasından yararlanmıştır fakat birde bedava konuşma olsa tadından yenmez viber gibi iğrenç programla muhatap olmazdık
gicikcik
sürekli güncellenme yapmasa ve şu ön son ne zaman online olduğunu göstermese ya da onu böyle kendimiz ayarlayabilsek çok çok daha iyi olucak uygulamadır.onun dışında çok severim kendilerini.
elma sekeriiii
güncellemeleriyle bazen özeliklerinin içine sıçabilmekte. mesela, sondan bir önceki güncellememde bana gönderilen fotoğrafları göremiyordum, allahtan çözdüler.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol