confessions

darklord

- Yazar -

  1. toplam entry 3686
  2. takipçi 1
  3. puan 95882

eve travesti atmak

darklord
gelmezler efendim ne çağıran adamın ne de travestinin götü yemez. onlar koloni halinde gezerler en fazla sen onun evine gidersin ya da araban varsa o tavan yapan abazalığını arabada giderirsin. nerden biliyorsun diyenlere cevabım takma adım ebru..

oğluna kokain satan adama maaş bağlayan baba

darklord
başlığı gördüğünüzde siz de benim gibi önce şok oldunuz ama işin aslı öyle değilmiş.. oğlunun kokain içtiğini farkeden fabrikatör bir baba bir plan yapıp önce satıcıyı buluyor ve ayda 1500 ytl maaş bağlayıp tedavi ettiriyor daha sonra da oğlu ile açık açık konuşup oğlunu da tedavi ettiriyor.
haberin detayları için:

http://www.aksam.com.tr/haberpop.asp?a=69278,3

yaran diyaloglar

darklord
uzun saçli gözlüklü entel bir adamla koca kafalı hödük bir adam balkonda ayakta şarap içmekteler.

entel : ankara`da yaşamak bir ev hanımıyla salonda çay içmek gibi... istanbul`da yaşamaksa bir fahişeyle çılgınca sevişmeye benziyor. ne dersiniz?..

hödük : valla ne diyeyim. yolunuz adapazarına düşerse sizi elimizden geldiğince zikmeye çalışırız...

ilkay akkaya taklıti solcu kızlar

darklord
şu amına kodumun dünyasında 30 yıllık solcuyum böyle taklit görmedim, duymadım.. sayısız aynı fikri, aynı düşünceleri paylaştığım kız oldu bir tanesi de çıkıp bu taklidi yapmadı. üstelik hepsinin de babası vardı kiminin ki ahmet kiminin ki mehmet vs vs. kimse staline anam babam demedi. ben başka bir türkiyede mi yaşıyorum yoksa bu sözlükte halen ayar manyagi olmak icin baslik acan manyaklardan mı mevcut ben çözemedim.

3 al sensin 2 ode de sana girsin

darklord
kimlik mağzasının 3 al 2 öde kampanyasının güdüklüğünü anlatan kelime güruhu. gittim, gezdim, gördüm. ne 3 aldım ne de 2 ödedim hatta ben bir şey almayınca onlar babayı almış oldular. 30 liralık ürüne 50 liralık etiket koymuş üstüne de kampanya yapmış adam sikmeye kalkıyolar. kampanya kulağa hoş geliyo tabi yerseniz...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol