yıldız teknik üniversitesi

seyhmerat
ulkemizdeki en kaliteli universitelerden biridir..ozellikle yildiz kampusu cok guzeldir.ancak bunun yaninda ogrenciler arasinda siyasi catismalarin yogun olarak yasandigi bir evrenkenttir ayni zamanda
kaeshmir
’lan olm bu okul adini bulundugu yerden almis simdi kampus davutpasa’ya tasininca adi davutpasa universitesi mi olucak?’ geyiginin milyon kez yapildigi universite. yada milllet ciddi ciddi tartisiyo bu konuyu...
nuquerna
tasinmasiyla kapi komsum olmus,eski komsumuz kisladan daha fazla insana istanbulda yasadigi hissini veren universite. medeniyetle tanistik desem yeridir.bizim icin koymadilardi,orenciler gidip gelebilsinler diye otobus hatti koydular,biz de nasipleniyoz simdi sag olsunlar.bi de annemlerin kazanmami istedigi universite. zira kapi onunde..
asligibidir
4 yil boyunca besiktas kampusunde egitim gordugum, orta bahcesi, tonozu, catisi ile ogrenim hayatimi renklendirmis ve bana bir cok dost kazandirmis okul.
isyankarmuhabir
bugün itibari ile polisle öğrenciler arasında çatışmalar çıkmış. öğrenciler barikatlar kurarak direnişe geçmişler, polisi universiteye sokmamaya çalışıyorlarmış.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol