confessions

fantuzzi

- Yazar -

  1. toplam entry 895
  2. takipçi 1
  3. puan 26584

bahar şenlikleri

fantuzzi
üniversitedeyken stand açtığımız çiğ köfte,soyulmuş hıyar,soğuk sandwich ve bardakla kola sattığımız ufakta olsa yolumuzu bulduğumuz şenliklerdir.5 günde ev kiranızı çıkartamazsınız ama elektrik parasını çıkartıp üstüne de aygaz tüpü alabilirsiniz

kürşad tüzmen

fantuzzi
dün anakara esenboğa havaalanında aydın ayaydın’la yumruklaşan eski bakan.
eski devlet bakanı kürşat tüzmen dün öğle saatlerinde istanbul’a hareket etmek üzere geldiği ankara esenboğa havalimanı’nda uçağını beklemeye başladı. tüzmen, vip salonunda 2011 yılında chp’den istanbul milletvekili seçilen aydın ayaydın ile karşılaştı. tüzmen, bakanlık yaptığı dönemde kendisine bağlı olan dış ticaret müsteşarlığı’ndaki usulsüzlük iddialarını içeren ’el tüzmen’ adlı kitap yazan chp’li vekil ile tartışmaya başladı. ikili arasındaki sözlü kavga araya giren diğer milletvekileri tarafından güçlükle engellendi. ancak uçağa binilmek üzere geçilen vip otobüsünde tartışma iyice alevlendi.

aralarında milletvekillerinin de bulunduğu çok sayıda vip yolcunun önünde kürşat tüzmen’in aydın ayaydın’ın gözüne yumruk attığı ve ayaydın’ın kaşının açıldığı iddia edildi.

yılmaz erdoğan

fantuzzi
"günde beş vakit ezan okunuyor ama filmlerde ezan yer almıyor” diye açıklama yapmış ancak kendi çektiği filmlerde bugüne kadar ezana niye yer vermediğini bir türlü açıklayamamıştır kendisi...

ssd

fantuzzi
türkiye pazarında da hızla talep görmeye başladılar.pazar lideri şuan için kingston görünüyor. seagate ve western digital halen üretim yapamıyorlar. seagate sadece ssd üretebilmek için sansug un disk bölümünü satın almasına rağmen ssd pazarına hakim değil.

bey dağları

fantuzzi
bey dağları antalya ilinin sınırları içinde toros dağlarının batı uzantılarından biridir. yükseklikleri 600-3086 m aralarında değişen bu dağ grubu antalya körfezinin, kuzeyden güneye doğru körfeze paralel olarak uzanır, ve tam anlamıyla düzgün bir sıradağdır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol