yıldız tilbe

0 /
isimsiz kahraman
oynayis sekli ile kimselere benzetemedigimiz ve doktor kendi haline birakin dedi diyebilecegimiz ama duygusal parcalarini da sevdigim alcak gonullu sarkici.
alman
her sarkisi her yorumu dinlenesi,seker mi seker,dans etmekten bihaber,iyi besteler yapan,bir donem kokain kullanmis sanatci.
ups
sarkilarini kendi yazan her insana oldugu gibi kendisine de bu yuzden byr saygi beslemekteyim.ama bi yandan da nefret etmiyorum desem yalan olur..
tedirgin sazan
kokain ve uyu$turucuya kar$i a$iri ilgisi, bir donem kibariyenin annesine benzemesine sebep olmu$, vucudu komple cokse de, sesinden zerre kaybetmemi$, kendi tabiriyle kara kuru bir$eydir.
hobaa
kendi denizinde yuzen kadin,deli deli dansi,gonlunun ta icinden soyledigi sarkilari,askli ama kopuk sarki sozleriyle delimsi tatlimsi bir kadin,kucuk prenses.
firambogaz
bir zamanlar eroin kullandigi gerekcesiyle bir aksam vakti evinden gozaltina alinmis ve adliyede kendisine soru soran gazetecilere her zamanki gibi ciril ciril delikanlim sarkisini soylemistir cevaben.
ochip
önceleri cem özerin show programında vokalist olarak çıkıp, program sonunda bir şarkı okuyabilen, daha sonraları meşhur olup pop müzikte yeni bir soluk haline gelen bir şarkıcı aynı zamanda da (söz yazarı besteci kimliğiyle de)bir (bkz: sanatçı), son yıllarda pop tarzından uzaklaşmış olsa da daha büyük kitlelere ulaşmış deli değil sadece çok doğal bir kişilik.
selincaglayan
dans ederken kol ve bacak gibi uzuvlarının yerinden fırlayıp seyircilerin arasına düşmesinden korktuğum sanatçıdır. zayıflığını dans ederken bu kadar debelenmesine vermek lazımdır.
laluska
ne sesini, ne dansını, ne de bestelerini beğendiğim buna rağmen bana sahte değil sahici ve samimi görünen şarkıcı kadın..

piyasadakilerin bir çoğu burunlarına estetik yaptırır, "benlerini aldırırlar" , onun bunun g.tünü yalayarak bi yerlere gelirler, kasım kasım kasılırlar...

en azından rüküş olduğu için, hala o benini aldırmadığı için, burnu kemerli olduğu için, saçları "ucuz or.spu sarısı" olmadığı için, dans ederken kendini kaybettiği için, ve bu yüzden komik göründüğü için, "kapıcı karısı"na benzetilecek kadar bizden olduğu için, yalnızlığını ve en gizli sırlarını şarkılarına döktüğü için, utanmadığı için, uyuşturucu kullandığı ve tutuklandığı için, kalbimi acıtacak kadar küçük bir kız gibi göründüğü için, acemi, saf, umarsız, yapayalnız, zavallı, dışlanmış, itilmiş, çirkin, densiz olduğu için seviyorum bu kadını, ve utanmıyorum bunu söylerken.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol