türk hava yolları

0 /
orqn
amerika elçisi olarak 2 yıllığına kobe bryant la anlaşmışlar.

çok büyük para hacadılar bu sponsorluk meselelerine ama karşılığını da alıyorlar.
sarhosatlarzamani
kargo hizmetleri ile adana için verdiğim paketimin almanyada ve de anlatamadıkları bir şekilde dhl’de çıkmasını başarabilen firma. dhl haber vermeseydi nerede olduğunu da bulamıyorlardı ilaveten. müşteri hizmetleri bölüm bilmem nesi olan kişi de bana ne bağırıyosunuz ya, olmuş bir kere diyebilmiştir ayrıca. uçaklarını bu olaydan sonra tercih etmiyorum, istanbul diye binip kendimi pekinde bulmak istemiyorum zira.
independence
internet sitesinde biletler cok ucuz gozukuo, misal bodrum istanbul arasi 89 lira bilet gozukuyor, iyi guzel. lakin gel gelelim bunlara oyle bir vergi falan bindiriyorlar ki 89 liralik bilet 150 liraya falan geliyor hemen hemen. fiyatlari vergi dahil koysunlar, millete salak muamelesi yapmasinlar.
civeng
son reklamları güzel olmuş, uçaktan atlayan bir kaç türk havada potaya smaç basıyor bastekbol milli takımımızı desteklemek için...
ucurulan yazar
istanbul - münih seferinde dilediğim kadar fındık ve bira getirmeleriyle beni sevindiren, üstelik tüm çingenliğime verip, bana hala güleryüz gösteren hostesleri bulunduran havayolu.
balkaner78
bilet fiyatlarında diğer şirketlere kıyasla daha pahalı olma eğilimi var..özellikle uçuş tarihine az bir zaman kaldığında bu farkın arttığı kanaatindeyim. ne yapın edin, thy’den bilet alacaksanız erken davranın.
antheus
çocukluğumun en ilginç ve eğlenceli anlarını yaşadığım uçakların bağlı bulunduğu kurum...

istanbul atatürk havalimanında annem tarafından, izmir’de beni bekleyen babama "iletilmek" üzere hosteslere teslim edildiğim zamanları hala hatırlarım. hostesleri hep çok güzel ve şefkatli varlıklar olarak görmemin yegane sebebidir desem yalan olmaz. kokpite yaptığım ziyaretler ise, o zamanın en yüksek teknolojisini içeren makinanın kalbine yaptığım heyecan dolu bir yolculuk niteliğindeydi.

tek başıma yaptığım yolculuklardan öncesinde ise, annemin yanındaki koltukta otururken bulutları, kar zannedip, açın kapıyı kar topu oynayacağım diye huysuzlanan da benmişim...

kırk küsur yaşıma gelmiş olsam da, uçağa binince çocuklar gibi mutlu olan yine ben...
elma sekeriiii
fuar zamanları uzak doğuya ek sefer koymayacak kadar bencil ve para gözlü, (biz de kıçı kırık ekonomi sınıfına bir araba parası bayılacak kadar salak)6 saatlik rötar yapıp da yolcularına haber vermeyecek kadar düşüncesiz, uzakdoğu uçaklarının yolcu tuvaletlerini adam gibi temizlettiremeyecek kadar pis bir şirkettir.

ikramları ise bir harika!

sezarın hakkı sezara...
independence
$eytanla i$birligi yapan firma.

normalde i$im yokken arada girer bakarim dalaman’a ucak kacta var ve fiyati nedir diye, 49 liraya bile bulurum rahatlikla.

cunku neden?

o gun gitmicem aslinda ama siklikla gittigim icin fikrim olsun yeni durumda diye.

az once bir haber aldim, dalaman’a ucmam icab edebilir diye seferlere baktim, vergiler haric 281 liradan ba$liyor ki zaten toplamda 3 adet ucu$ var. beni mi beklediniz lan $ebekler!
independence
i$i iyice boka sarmi$ bugun.

104 sefer iptal onlarcasi gecikmeli. cunku teknik ekip hepten i$ birakti., cunku havacilik i$ koluna grev yasagi getirilmeye cali$iliyor.

daha da kotusu $irket greve katilan kimi ki$ilere telefonlarla ula$arak i$ anla$malarinin fesh edildigini duyurmu$, zira kanunen bu $ekilde bir haklari var, tazminatsiz falan i$ten cikartabiliyorlar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol